کد خبر : 206588
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 دی 1401 - 16:27

معرفی بهترین کارخانجات میلگرد در ایران

معرفی بهترین کارخانجات میلگرد در ایران

  امروزه میلگرد تبدیل به یکی از اصلی‌ترین مصالح در ساخت هر سازه‌ای شده که شما نیز کمتر سازه‌ای را پیدا می‌کنید که در ساخت آن، از میلگرد استفاده نکرده باشند. ولی باید بدانید که کارخانه‌های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید میلگرد فعالیت می‌کنند. هر کدام از این کارخانه‌ها نیز دارای استانداراهای خاص

 

امروزه میلگرد تبدیل به یکی از اصلی‌ترین مصالح در ساخت هر سازه‌ای شده که شما نیز کمتر سازه‌ای را پیدا می‌کنید که در ساخت آن، از میلگرد استفاده نکرده باشند. ولی باید بدانید که کارخانه‌های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید میلگرد فعالیت می‌کنند. هر کدام از این کارخانه‌ها نیز دارای استانداراهای خاص خودشان برای ساخت میلگرد هستند که باعث می‌شود تا کیفیت‌های متفاوتی را نسبت به یکدیگر داشته باشند.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا بهترین کارخانجات میلگرد در ایران را به شما معرفی کنیم

 

قیمت میلگرد های کارخانجات معتبر

البته قبل از اینکه بخواهیم به سراغ معرفی این کارخانه برویم، بهتر است بدانید که دلایل زیادی وجود دارند که می‌توانند بر روی قیمت میلگردها تاثیر بگذارند که یکی از آنها مربوط به همین کارخانه تولید کننده می‌شود.

چون همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، هر کدام از کارخانه‌ها از استانداردهای مختلفی برای ساخت میلگرد استفاده می‌کنند که باعث می‌شود تا کیفیت‌ها متفاوتی را نسبت به یکدیگر داشته باشند. درنتیجه باعث می‌شود تا در مقایسه با یکدیگر، دارای قمیت‌های مختلفی باشند.

 

میلگرد آجدار شاهین بناب

کارخانه شاهین بناب، فعالیت خودش را از سال ۱۳۸۳ و در شهر بناب شروع کرد. این کارخانه در زمینه تولید میلگردهای آجدار با گرید A2 و A3 و همچنین در سایزهای ۸ میلی‌متر الی ۳۲ میلی‌متر فعالیت می‌کند.

برای اینکه مطمئن شوید میلگردهای مدنظر شما از همین کارخانه هستند، کافی است که به دنبال BS-CT بر روی میلگردها باشید.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار شاهین بناب از طریق لینک زیر :

https://tehran-ahan.com/product-category/shahin-bonab-ribbed-round-bar/

میلگرد آجدار آناهیتا گیلان

کارخانه آناهیتا گیلان اگر بهترین شرکت تولید کننده میلگرد در شمال نباشد، دومی را هست. این کارخانه در مقایسه با بقیه کارخانه‌های تولید میلگرد، عمر کمتری دارد که یعنی فعالیت خودش را از سال ۱۳۹۲ شروع کرده.

این کارخانه همانطور که از اسمش هم مشخص است، در شهر رشت تاسیس شده و عمده میلگردهایی که تولید می‌کند در نوع ساده و آجدار است که بر اساس استانداردهای مختلف، سایزهای میلگردهایش را مشخص می‌کند.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار آناهیتا گیلان از طریق لینک زیر :

https://tehran-ahan.com/product-category/anahita-steel-ribbed-round-bar/

 

میلگرد آجدار ابهر

کارخانه ابهر که آن را با اسم کارخانه میلگرد سیادن ابهر هم می‌شناسند، فعالیت خودش را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده که هدف خودش را بر روی تامین میلگردهای کشور ایران گذاشته بود. اکثر میلگردهایی که این کارخانه تولید می‌کند در نوع آجدار و گرید A2 و A3 است. همچنین میلگردهای این شرکت در سایزهای ۸ میلی‌متر الی ۲۸ ملی‌متر است.

هر شرکتی، نام برند خودش را به اختصار بر روی محصولات فولادی خودش درج می‌کند. آرم شرکت سیادن ابهر نیز به صورت KFA TC بر روی محصولات فولادی‌اش درج شده است.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار ابهر از طریق لینک زیر :

https://tehran-ahan.com/product-category/abhar-ribbed-round-bar/

 

میلگرد آجدار فایکو

کارخانه فایکو که آن را با اسم دیگری به نام کارخانه البرز ایرانیان نیز می‌شناسند. این کارخانه یکی از برترین تولید کنندگان میلگرد در ایران به شمار می‌رود که فعالیت خودش را از شهر ساری آغاز کرده و در کنار آناهیتا گیلان، جزو برترین تولید کنندگان میلگرد در شمال کشور به شمار می‌رود.

اکثر میلگردهای این شرکت در نوع آجدار و در گرید A3 است؛ همچنین سایز میلگردهای این شرکت نیز از ۸ میلی‌متر تا ۳۲ میلی‌متر است.

 جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار فایکو از طریق لینک زیر :

https://tehran-ahan.com/product-category/faico-ribbed-round-bar/

میلگرد آجدار کاشان

این کارخانه در ابتدا با نام فراب کویر فعالیت می‌کرد که فعالیت خودش را نیز از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده بود. ولی بعد از مدتی، نامش به فولاد کویر کاشان تغییر پیدا کرد که الان نیز با همین نام فعالیت می‌کند.

فعالیت‌های این شرکت در زمینه تولید میلگرد آجدار، از سال ۱۳۸۱ شروع شد که تقریبا از سال ۱۳۸۶ یعنی ۵ سال بعد، توانست محصولات خودش را به صورت رسمی و با نام برند خودش، وارد بازار کند.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار کاشان از طریق لینک زیر :

https://tehran-ahan.com/product-category/kashan-ribbed-round-bar/

میلگرد آجدار میانه

کارخانه میانه یکی دیگر از برترین کارخانه‌های تولید میلگرد در ایران به شمار می‌رود که فعالیت خودش را از سال ۱۳۷۹ و از استان تبریز شروع کرد. امروزه این شرکت به حدی پیشرفته کرده که آن را با عنوان بهترین کارخانه برای تولید میلگردهای ساده و ساختمانی می‌شناسند.

محصولات این کارخانه در سایزهای ۸ میلی‌متر الی ۳۲ میلی‌متر است که همچنین توانایی آن را دارند که میلگردهای خودشان را در هر گریدی طراحی کنند.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار میانه از طریق لینک زیر :

 

 https://tehran-ahan.com/product-category/miane-ribbed-round-bar/

میلگرد آجدار نیشابور

اکثر فعال در حوزه آهن آلات، این کارخانه را با نام میلگرد نیشابور می‌شناسند. ولی نام اصلی این کارخانه کارخانه فولاد خوزستان است که فعالیت حرفه‌ای خودش را در زمینه ساخت میلگرد، از سال ۱۳۸۱ شروع کرد.

این کارخانه توانایی ساخت انواع میلگرد در سایزهای ۸ میلی‌متر الی ۳۲ میلی‌متر را دارد. همچنین محصولاتی که در شرکت میلگرد نیشابور تولید می‌شود، همگی بر اساس استاندارد ملی ۳۱۳۲ هستند.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار نیشابور از طریق لینک زیر :

https://tehran-ahan.com/product-category/neyshabour-ribbed-round-bar/

 

میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش

کارخانه تیکمه داوش در شهر تبریز واقع شده که یکی از جوان‌ترین کارخانه‌هایی است که در حوزه میلگرد فعالیت می‌کند که یعنی فعالیت خودش را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده.

این شرکت توانایی تولید میلگرد در گریدهای A1، A2، A3 و A4 را دارد که همچنین میلگردهای خودش را در سایزهای ۸ میلی‌متر الی ۲۴ میلی‌متر تولید می‌کند.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش از طریق لینک زیر :

 

 https://tehran-ahan.com/product-category/kaveh-tikmeh-dash-ribbed-round-bar/

میلگرد آجدار جهان فولاد غرب

کارخانه جهان فولاد غرب، همانطور که از اسمش هم مشخص است، یکی از واحدهای تولیدی در غرب کشور به شمار می‌رود که فعالیت خودش را از استان کرمانشاه و از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد.

شرکت جهان فولاد غرب توانایی ساخت میلگردهای با سایز ۱۲ میلی‌متر الی ۲۵ میلی‌متر را دارد که محصولاتش نیز در گریدهای A4، A3 و A2 انجام می‌شود. همچنین کلیه میلگردهای این کارخانه بر اساس استانداردهای ۳۱۳۲ می‌باشد.

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار جهان فولاد غرب از طریق لینک زیر :

https://tehran-ahan.com/product-category/western-steel-world-ribbed-round-bar/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دانلود آهنگ با کیفیت بالا

زيرنويس ناشنوايان ترجمه‌شده

خرید رپورتاژ آگهی دائمی افزایش فروش محصولات

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح